3 czerwca 2019r. dla uczniów klas IV-VIII i 3 gimnazjum w naszej szkole odbył się Dzień Sportu i Dzień Dziecka. W tym roku Dzień Sportu był bardzo zróżnicowany i każdy mógł znaleźć cos dla siebie. Odbył się turniej dwójek piłkarskich, turniej w „Pochodnie”, turniej tenisa stołowego oraz gra miejska, ulicami naszego pięknego miasta Gdańska. Turnieje były punktowane, a suma punktów liczyła się do klasyfikacji poszczególnych klas. Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach wiekowych:

I kategoria - klasy IV-VI, II kategoria klasy 7-8 i 3 kl. gimnazjum

Poniżej wyniki zmagań sportowych:

IV- VI                                                                                                                       VII-VIII-3gim

I miejsce kl.      V B                                                                                                  I miejsce kl.     III B - gim

II miejsce kl.     VI A                                                                                                 II miejsce kl.    VIII C

III miejsce kl.    VI B                                                                                                 III miejsce kl.   III A - gim

Nagrody wręczyła Pani Dyrektor Małgorzata Perzyna, składając przy okazji uczniom życzenia z okazji Dnia Dziecka. Nad prawidłowym przebiegiem Dnia Sportu czuwali nauczyciele wychowania fizycznego przy współpracy z wychowawcami klas.

Składamy serdeczne podziękowania Radzie Rodziców za ufundowanie ngród.

Wszystkim uczniom i nauczycielom dziękujemy za wspólną zabawę.