Rozpoczęliśmy kolejną edycję Konkursu Szkolny MasterChef, który składa się z dwóch części. 28 lutego 2020 r. odbyły się eliminacje do tego konkursu, podczas którego zostało wyłonionych sześć najlepszych klas. Będą one miały możliwość spotkania się w finale i walki o zwycięskie miejsca.

Uczniowie mieli za zadanie przygotować zbilansowaną dietę pudełkową, składającą się z pięciu posiłków. Jury, w składzie: Dyrektor SP 58 - Pani Małgorzata Perzyna, intendentka - Pani Irena Kłopocka oraz nasza szkolna szefowa kuchni - Pani Elżbieta Nobis, oceniło wykonane posiłki pod kątem walorów smakowych, odżywczych oraz estetycznych. Przedstawiciele klas w znakomity i satysfakcjonujący jury sposób omówili przygotowane przez całą klasę posiłki, wykazali się dużą wiedzą odnośnie właściwego sposobu odżywiania i zdrowego stylu życia. Jury miało bardzo duży problem z wyłonieniem zwycięzców, ponieważ poziom był bardzo wysoki i wyrównany, potrawy  smaczne, estetycznie wykonane,  a zaangażowanie uczniów pokazało, że wszyscy zasługują na zwycięstwo. Po ponad godzinnych obradach jury wyłoniło zwycięzców. Są do klasy:  4a, 5c, 5d, 6b, 6c i 7a.

Wyżej wymienione klasy spotkają się w finale, który odbędzie się 6 marca. Serdecznie zapraszamy !!!!!!

Ze sportowym pozdrowieniem,                                                                                                                                                                                                                         nauczyciele wychowania fizycznego