kwiecien-miesiacem-wiedzy-nt-autyzmu-344653.jpg [miniatura] kwiecien-miesiacem-wiedzy-nt-autyzmu-344654.jpg [miniatura]

💙 Kwiecień jest światowym miesiącem wiedzy na temat autyzmu💙

Z tej okazji, w poniedziałek 11 kwietnia w naszej szkole odbył się kiermasz, podczas którego Uczniowie i Pracownicy szkoły mieli okazję zakupić pyszne ciasta wykonane przez pedagogów specjalnych, wielkanocne ozdoby zrobione własnoręcznie przez uczniów na zajęciach indywidualnych, a także wylosować wyjątkowe nagrody takie jak: bilety do kina, książki, biżuteria, odlewy gipsowe, notesy, świeczki, a także prezenty niespodzianki. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem wśród młodszych i starszych, czego najlepszym dowodem jest uzyskana kwota – 888 zł. Całość pieniędzy zostanie przekazana na uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Sponsorem biletów do kina, czasopism dla dzieci, naklejek oraz notesów było kino HELIOS. 💙

💙 Zespół ds. Integracji i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej serdecznie dziękuje za dużą frekwencję i zaangażowanie podczas kiermaszu.