INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie! Kochane Dzieci!

Uprzejmie zawiadamiamy, że uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się w dniu 01.09.2022 r. /czwartek/ według następującego harmonogramu:

o godz. 9:00 – rozpoczęcie dla klas 0-3

o godz. 10:00 – rozpoczęcie dla klas 4-6

o godz. 11:00 – rozpoczęcie dla klas 7-8

Miejsce - boisko szkolne.

Uwaga! Nastąpiła zmiana godzin w powyższym harmonogramie.

Po przerwie wakacyjnej wracamy do zajęć szkolnych w trybie nauczania tradycyjnego tj. stacjonarnego.

Zapraszamy bardzo serdecznie 😊

________________________

ZEBRANIA DLA RODZICÓW:/w zebraniach uczestniczą sami rodzice bez dzieci/uczniów.

25.08.2022 r. /czwartek/ - sala gimnastyczna

Godz. 16.30 – rodzice dzieci oddziału przedszkolnego 0A

Podczas zebrania zostaną omówione m.in. kwestie wyprawki szkolnej dla dzieci 6 - letnich.

29.08.2022 r. /poniedziałek/ - sala gimnastyczna

Godz. 16.30 – rodzice uczniów KLASY I

8.09.2022 r. /czwartek/

Rodzice uczniów KLASY II-VIII

- wg harmonogramu, który zostanie opublikowany na stronie www szkoły w odrębnym komunikacie.

Wyprawka szkolna dla uczniów klas I poniżej na stronie www.

Informacje nt. dodatkowego wyposażenia /wyprawka/ ucznia w klasach II i III będą przekazywane przez wychowawców po rozpoczęciu roku szkolnego.

PODRĘCZNIKI

Wszystkie podręczniki i materiały ćwiczeniowe zakupuje szkoła z dotacji celowej MEiN. Po rozpoczęciu roku szkolnego są one wypożyczane uczniom na podstawie umowy zawartej pomiędzy rodzicami/prawnymi opiekunami a szkołą.

Po zakończeniu roku szkolnego podręczniki obowiązkowo muszą zostać zwrócone do biblioteki w jak najlepszym stanie.
Rodzice  zakupują jedynie podręcznik i/lub ćwiczenia do religii oraz zestaw podręczników dla dzieci oddziału przedszkolnego kl. „0” /zgodnie z wykazem poniżej/.

ŚWIETLICA SZKOLNA

Udział dziecka /uczniowie klas 1 - 3/ w zajęciach świetlicowych jest możliwy po uprzednim zakwalifikowaniu /Wniosek do pobrania w portierni - wejście główne lub poniżej na stronie www/.

W terminie do 24.08. 2022 r. należy złożyć wniosek o przyjęcie dziecka do świetlicy /wrzutnia przy portierni - wejście główne do szkoły/. Komisja kwalifikująca dzieci do zajęć świetlicowych ogłosi listy przyjętych dzieci w terminie do 30.08. br.

W dniu 01.09.2022 czynna od godz. 7.00 do 15.30.

Od dnia 02.09.2022 w pełnym wymiarze czasu tj. w godz. od 7.00 - 17.00.

Małgorzata Perzyna - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 58

im. Kazimierza Sołtysika