Rada Rodziców na rok szkolny 2023/2024 nie wskazała operatora ubezpieczenia grupowego dla uczniów.

Każdy rodzic/prawny opiekun samodzielnie podejmuje decyzję w tej kwestii.

Ubezpieczenie w roku szkolnym 2020/2021

Szanowni Państwo

Rozpoczął się rok szkolny pragnę poinformować, że na mojej stronie www.ubezpieczenia-gda.pl dostępna jest oferta ubezpieczenia szkolnego NNW dzieci, uczniów i młodzieży studenckiej na rok szkolny 2020/2021:

Odpowiedzialność w ramach polis grupowych rozpoczęła się od 01.09.2020 r. i trwa do 31.08.2021 r., wystarczy wybrać wariant i zarejestrować się przez internet (www.ubezpieczenia-gda.pl ).

Do wyboru są 4 warianty w Compensie z sumami ubezpieczenia odnośnie uszczerbku na zdrowiu po wypadku od 15 tys. do 45 tys. zł. z szerokim zakresem świadczeń dodatkowych. Podane składki w ofercie są roczne i jednorazowe. W zakresie odpowiedzialności skutki wypadku na skutek omdlenia, ataki epileptycznego czy ataków terrorystycznych na terenie UE.
Dla chętnych także 6 wariantów z InterRisk, z zakresem, który uzupełnia bardzo dobre warunki Compensy.

W ramach odpowiedzialności sport w klubach sportowych poza szkołą dla ubezpieczonych w wieku do 20 roku życia (za wyjątkiem sportów ekstremalnych – tu zachęcam do lektury OWU) oraz staże i praktyki.
Klikając na daną ofertę znajdziecie Państwo pełny opis (zakładka “Najważniejsze informacje”), wynikający z zapisów OWU.
Dodam, że płatności odbywają się na platformie PayLane.

Zachęcam do zapoznania się a w przypadku jakichkolwiek pytań – służę pomocą i podpowiedzią.

Arkadiusz Kamiński

Pośrednictwo Ubezpieczeniowo-Finansowe