ROK SZKOLNY 2022/2023

/w opracowaniu/

Komunikat z dnia /10.03.2020/

PILNE! WAŻNE!

Zawieszenie zajęć w publicznych i niepublicznych przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych!

Szanowni Rodzice,

W dniach 12 - 13 marca 2020 r. (czwartek, piątek) zapewniamy jedynie zajęcia opiekuńcze tylko dla tych uczniów, których rodzice nie mogą zagwarantować opieki swoim dzieciom w w/w dniach.
Od dnia 16 marca do dnia 25 marca 2020 r. nastąpi całkowite zawieszenie zajęć.
Informuję, że od dnia dzisiejszego tj. 11.03.2020 (środa) wszystkie zajęcia pozalekcyjne odbywające się na terenie szkoły i prowadzone przez podmioty zewnętrzne zostały odwołane.
Odpisy za obiady (dt. 12-13.03.2020) proszę zgłaszać pocztą elektroniczną do wychowawcy klasy.
Odpisy za okres od 16 do 25 marca 2020 r będą dokonywane automatycznie.

poniżej stanowisko Premiera Rzeczypospolitej Polskiej i  Ministra Edukacji Narodowej

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele,
Pracownicy, Uczniowie, Rodzice
publicznych i niepublicznych przedszkoli, szkół, placówek oświatowych
województwa pomorskiego

W związku z obecną sytuacją związaną z koronawirusem, proszę o bezwzględne zastosowanie się do ogłoszonych dzisiaj wytycznych Premiera Rzeczypospolitej Polskiej i  Ministra Edukacji Narodowej, dotyczących zamknięcia w całym kraju przedszkoli, szkół i placówek.

Informacje poniżej:

____________________________________________________________________________________________________________

Komunikat z dnia /10.03.2020/

Szanowni Rodzice Uczniów

Szkoły Podstawowej nr 58

im. Kazimierza Sołtysika

w Gdańsku

W związku z rekomendacjami MEN oraz zaleceniami służb Sanitarno – Epidemiologicznych mającymi charakter prewencyjny i profilaktyczny odwołuję zaplanowane na dzień 12 marca 2020 r., godz. 16.30 KONSULTACJE DLA RODZICÓW, a także na godz. 17.00 spotkanie informacyjne dla Rodziców.

Zalecam kontakt z wychowawcami i nauczycielami za pośrednictwem poczty e-mail GPE – dziennik elektroniczny.

Jednocześnie zwracam się do Państwa z prośbą o nie posyłanie dziecka chorego lub z objawami choroby do szkoły. Pamiętajmy, że działania profilaktyczne są najskuteczniejsze wówczas, gdy wszystkie strony aktywnie je wdrażają. Dziękuję za współpracę.

Z poważaniem,

Małgorzata Perzyna

Dyrektor Szkoły

Nastąpiła zmiana!

W dniu 12 marca 2020 r. (czwartek) w godz. od 16.30 do 18.30  odbędą się INDYWIDUALNE KONSULTACJE DLA RODZICÓW  /uczniów klas IV - VIII/ z wychowawcami i nauczycielami przedmiotów.

Tego samego dnia o godz. 17.00 w małej sali gimnastycznej odbędzie się spotkanie informacyjne dla zainteresowanych rodziców pt. "Dziecko z opinią PPP w sytuacji szkolnej".

Serdecznie zapraszamy!

Szanowni Rodzice!

Zgodnie z terminarzem na rok szkolny 2019/2020 w dniu 29 stycznia 2020r. (środa) dla uczniów klas (I - III) oraz 30 stycznia 2020r. (czwartek) o godz. 17.00 odbędą się zebrania wychowawców klas z rodzicami.

Na zebraniach zostaną przedstawione oceny na I półrocze.

Szanowni Rodzice!

Zgodnie z terminarzem na rok szkolny 2019/2020 w dniu 12 grudnia 2019r. (czwartek) o godz. 17.00 odbędą się zebrania wychowawców klas z rodzicami. Na zebraniach zostaną przedstawione propozycje ocen na I półrocze.

Szanowni Rodzice!

Zgodnie z terminarzem na rok szkolny 2019/2020 w dniu 20 listopada 2019r. (środa) dla uczniów klas (I - III) oraz 21 listopada 2019r. (czwartek) o godz. 17.00 odbędą się zebrania wychowawców klas z rodzicami.

Szanowni Rodzice!

Zgodnie z terminarzem na rok szkolny 2019/2020 w dniu 18 września 2019r. (środa) dla uczniów klas(I - III) oraz 19 września 2019r. (czwartek) o godz. 17.00 odbędą się zebrania wychowawców klas z rodzicami.

Szanowni Rodzice!

Zgodnie z terminarzem na rok szkolny 2018/2019 w dniu 07 marca 2019r. (czwartek) o godz. 17.00 odbędą się zebrania wychowawców klas z rodzicami.

O godz. 17.00 w sali gimnastycznej (lokalizacja ul. Kartuska 32/34) odbędzie się zebranie z rodzicami uczniów klas III oddziałów gimnazjalnych, podczas którego omówione zostaną procedury egzaminu gimnazjalnego.

O godz. 18.00 w małej sali gimnastycznej (lokalizacja ul. Skarpowa 3) odbędzie się zebranie z rodzicami uczniów klas VIII, podczas którego omówione zostaną procedury egzaminu ósmoklasisty.

Szanowni Rodzice!

Najbliższe zebranie z rodzicami odbędzie się w dniu 17 stycznia 2019r. (czwartek) o godz. 17.00 - 19.00, dla oddziałów szkoły podstawowej w budynku przy ul. Skarpowej 3, dla oddziałów gimnazjalnych w budynku przy ul. Kartuskiej 32/34.

Na zebraniach zostaną przedstawione oceny na I półrocze.

Szanowni Rodzice!

Najbliższe zebranie z rodzicami odbędzie się w dniu 13 grudnia 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 - 19.00. Na zebraniach zostaną przedstawione propozycje ocen na I półrocze.