akcja-lato-2021-118245.jpg [miniatura]

"AKCJA LATO 2021" -  NR KONTA DO WPŁAT

____________________________________________________

info-rekrutacja-akcja-lato-w-sp58-280201.jpg [miniatura]         info-rekrutacja-akcja-lato-w-sp58-280202.jpg [miniatura]

"AKCJA LATO 2021" -  REKRUTACJA NA PÓŁKOLONIE ZAKOŃCZONA

Rodzice kandydatów na uczestników półkolonii  w SP58

Z przyjemnością pragnę poinformować, że na I TURNUS /28.06 - 02.07.2021 r./ "AKCJI LATO 2021", której organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 58 w Gdańsku zakwalifikowały się wszystkie zdeklarowane osoby.

W II TURNUSIE /05  09.07.2021 r./ z uwagi na dwukrotnie mniejszą liczbę miejsc będą mogły uczestniczyć jedynie dzieci z klas pierwszych oraz ich rodzeństwo.

Wszystkim pozostałym zadeklarowanym uczniom klas 2 i 3 gwarantujemy miejsce na półkoloniach realizowanych na terenie naszej placówki, których organizatorem jest CHORĄGIEW GDAŃSKA ZHP. Oferta półkolonii EKOwakacje - PLAKAT poniżej w załączeniu.

W  dniu 17 czerwca br. o godz. 17.00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców na spotkanie organizacyjne /sala gimnastyczna/.

Łączę serdeczne pozdrowienia,

Małgorzata Perzyna

„AKCJA LATO 2021”

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 im. Kazimierza Sołtysika w Gdańsku zaprasza do skorzystania z półkolonii w ramach „Akcji LATO 2021”

Uczestnicy: uczniowie klas 1- 3

Termin: I. 28.06 - 02.07.2021 r. /4 grupy - 48 uczestników/

Termin: II. 05.07 - 09.07.2021 r. /2 grupy - 24 uczestników/

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 58 w Gdańsku, ul. Skarpowa 3, 80 – 145 Gdańsk.

Zapisy: w terminie 4 – 9 czerwca 2021 r.

Rekrutacja elektroniczna i tradycyjna:

• Link aktywny: do dnia 9 czerwca godz. 15.00

FORMULARZ ANKIETY - DEKLARACJA RODZICA

Złożenie KARTY ZGŁOSZENIA UCZESTNIKA PÓŁKOLONII – za pośrednictwem wychowawcy klasy do dnia 10 czerwca

Informacje o rekrutacji:

1. Półkolonie skierowane są dla uczniów klas 1- 3 uczęszczających do SP58 w Gdańsku.
  2. Obowiązuje zgłoszenie wstępne DEKLARACJA RODZICA poprzez formularz - link strona www SP58 oraz wypełnienie i złożenie KARTY ZGŁOSZENIA UCZESTNIKA PÓŁKOLONII /druk do pobrania na stronie www/.

Kryteria rekrutacji:

• Rodzice dziecka - oboje pracujący;
  • Rodzic pracujący samotnie wychowujący dziecko;
  • Wielodzietność „3+”.

Pierwszeństwo w rekrutacji mają dzieci, które spełniają podane kryteria.

W sytuacji kiedy przy zastosowaniu powyższych kryteriów liczba kandydatów będzie większa niż liczba miejsc, o przyjęciu na półkolonie decydować bedzie kolejność zgłoszenia.

O zakwalifikowaniu dziecka na półkolonie rodzic/prawny opiekun zostanie poinformowany drogą elektroniczną poprzez e- dziennik /GPE/ po zakończeniu rekrutacji nie później niż do 11 czerwca 2021 r. godz. 15.00

Informacje uzupełniające:

Opłaty: 150 zł/ turnus - opłata zawiera:

- wyżywienie - obiad,

- bilety wstępu do kina, teatru, muzeum – zgodnie z założeniami programu - zajęcia kulturalne.

Organizacja półkolonii zgodnie z obowiązującymi wytycznymi MEN,MZ i GiS

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!