Apel z okazji Narodowego Święta Konstytucji 3-go Maja

W środę, 10.05.23 roku, w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Konstytucji 3-go Maja. Uczniowie klasy 5A, 5B oraz 6B przypomnieli nam, dlaczego tak ważne jest, aby pamiętać o historii naszego kraju oraz wartości, takie jak: Ojczyzna, Wolność, Naród. Uroczystość wzbogacił występ szkolnego chóru pod przewodnictwem pani Stanisławy Berenthal i pana Jarosława Bazylewicza.

Zwieńczeniem akademii było przemówienie Pani Dyrektor Małgorzaty Perzyny oraz rozdanie dyplomów zwycięzcom szkolnego konkursu polonistyczno-graficznego, pt. „Znam sentencje łacińskie”.

Organizatorami uroczystości byli: pani Patrycja Kowalska – nauczycielka języka polskiego oraz pan Waldemar Chojnacki – nauczyciel historii.