Dzień Edukacji Narodowej

14.10.2021r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Samorząd Uczniowski zorganizował uroczysty apel dla całej społeczności szkolnej. Uczniowie przedstawili historię powstania Komisji Edukacji Narodowej oraz jej najważniejsze założenia. Głos zabrała również Dyrektor SP 58 w Gdańsku - Pani Małgorzata Perzyna, która złożyła wszystkim Pracownikom szkoły - Nauczycielom, Pracownikom administracji i obsługi najserdeczniejsze życzenia oraz podziękowała za Ich trud i zaangażownie w pracę na rzecz dzieci i młodzieży naszej szkoły.

Część oficjalną uświetnił swoim występem chór szkolny. W części artystycznej, uczniowie przedstawili parodię krótkiej lekcji podczas nauczania zdalnego. Wszyscy Pracownicy otrzymali od uczniów Samorządu Uczniowskiego słodki upominek.

Z uwagi na obostrzenia sanitarne uroczysty apel zorganizowano w trzech edycjach dla trzech grup uczniów.