gratulacje-217238.jpg [miniatura]

Nagroda Prezydenta Miasta Gdańska

Dzień Edukacji Narodowej zawsze jest okazją do podziękowań nauczycielom za trud włożony w edukację dzieci i młodzieży. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 58 im. Kazimierza Sołtysika w Gdańsku - Pani Małgorzata Perzyna otrzymała nagrodę Prezydenta Miasta Gdańska.

Od lat pokazuje nam Pani, z jaką odpowiedzialnością należy kierować placówką, zawsze mając na uwadze dobro - przede wszystkim uczniów, ale i nas - swoich pracowników. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie, przekazywanie wiedzy i umiejętności, niezbędnych do wypełniania zadań edukacyjnych.

Serdeczne gratulujemy Pani Dyrektor tej zaszczytnej nagrody. Prosimy przyjąć wyrazy najwyższego uznania za trud włożony w działalność Szkoły Podstawowej nr 58 im. Kazimierza Sołtysika w Gdańsku.