ida-swieta-dekoracja-choinki-w-dzielnicy-siedlce-327761.jpg [miniatura]ida-swieta-dekoracja-choinki-w-dzielnicy-siedlce-327762.jpg [miniatura]

Dekoracja choinki w dzielnicy Siedlce

22 grudnia dzieci z klas 1-3 Szkoły Podstawowej nr 58 im. Kazimierza Sołtysika w Gdańsku, w świątecznym korowodzie poszły na skwer Ignacego Wilczewskiego udekorować choinkę w dzielnicy Siedlce.

Powiesiły kolorowe bombki, szyszki, łańcuchy  i wyjątkowe ozdoby z logo naszej szkoły. Na koniec, wszyscy stanęli do wspólnego zdjęcia z Panią Dyrektor - Małgorzatą Perzyna i Panią Wicedyrektor - Moniką Wawrzyniak. Całe wydarzenie zakończyło się wspólnym odśpiewaniem kolędy: „Przybieżeli do Betlejem…”.

Od dzisiaj, mieszkańcy miasta i cała społeczność szkolna może podziwiać wspólne, dzielnicowe, świąteczne drzewko.