Rok szkolny 2023/2024 oficjalnie uważamy za rozpoczęty! Tak w progach Szkoły Podstawowej nr 58 im. Kazimierza Sołtysika powitała wszystkich przybyłych Dyrektor szkoły, pani Małgorzata Perzyna.

Przed nami kolejny wspólny rok!

Nowy rok to nowe wyzwania! Dziś otwierają się przed Nami kolejne drzwi! Nowe możliwości, nowa energia, nowe pasje i zainteresowania!

Życzymy Wam wszystkim, aby nowy rok szkolny był czasem Waszego wszechstronnego rozwoju, nauki i zabawy, relacji i przyjaźni. Bądźcie odkrywcami tego, czego jeszcze nie wiecie. My Wam w tej przygodzie chętnie pomożemy!!

Drodzy Rodzice!

Państwu życzę wytrwałości, cierpliwości oraz satysfakcji i radości, jaką przyniesie edukacja i rozwój Państwa Dzieci.

Nauczycielom i Pracownikom szkoły!! Powodzenia, energii i pasji! Niech Państwa praca będzie powodem do dumy i uśmiechu!