ŚWIATOWY DZIEŃ WODY!

Dnia 23 marca obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Wody. Z tej okazji odbył się szkolny konkurs pt. "ŚWIATOWY DZIEŃ WODY" dla klas 4-8 w formie quizu na platformie Kahoot!

W kategorii klas 4- 6 pierwsze miejsce w konkursie zajęła klasa 6a, drugie miejsce klasa 4b, trzecie miejsce klasa 4a. W kategorii klas 7-8 pierwsze miejsce zajęła klasa 8c, drugie miejsce klasa 7b, trzecie miejsce klasa 7a.  Dla klas, które zwyciężyły w konkursie są przewidziane dyplomy.

Klasy 0-3 miały za zadanie przygotować plakat  poświęcony Wodzie. Wszystkie plakaty, które przygotowały młodsze klasy zostały starannie wykonane, z dbałością o szczegóły i zdobią teraz naszą szkołę.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział obchodach Światowego Dnia Wody, a zwycięzcom gratulujemy!! 😊

Organizatorzy konkursu:  Andżelika Kołecka, Dorota Zwiefka, Małgorzata Dobosz