warsztaty-z-udzialem-strazy-miejskiej-319869.jpg [miniatura]

Warsztaty z udziałem Straży Miejskiej

26 listopada 2021 roku, do uczniów klas młodszych z ważnym zadaniem przybyli funkcjonariusze Straży Miejskiej. W klasie 2A odbyła się pogadanka na temat bezpiecznego dzieciństwa. Dzieci przypomniały sobie o zasadach panujących
w szkole, bezpieczeństwie w domu i poza domem.

Na zakończenia wizyty, otrzymały w prezencie światełka odblaskowe w kształcie sowy. W klasie 2B, odbyły się warsztaty na temat postępowania i opieki pełnionej nad pieskiem. Uczniowie obejrzeli film o właściwej opiece człowieka nad psem i o tak zwanej ,,pozycji obronnej’’. Uczyli się również odpowiedzialnie usuwać odchody po swoich pupilach. W podsumowaniu, obejrzeli wesoły film, prezentujący pokaz tresury pieska rasy Border Collie. Za wszystkie działania tego dnia w naszej szkole, funkcjonariusze Straży Miejskiej otrzymali gromkie brawa i usłyszeli słowa serdecznego podziękowania za tak pouczającą wizytę.