We wtorek 7 lutego 2023 zakończyliśmy wielki turniej koszykówki pt. "Rzut za Rzut"🏀 Zmagania trwały kilka tygodni, a udział w nich wzięło łącznie 120 uczniów. Swoje reprezentacje zgłosiły wszystkie 12 klas z oddziałów IV-VIII.

Uczniowie rywalizowali ze sobą w celności rzutów tzw. "osobistych". Każdy celny kosz dawał punkt, zabierając jednocześnie punkt drużynie przeciwnej, który trzeba było jeszcze w określonym czasie przenieść na własne pole gry. Prowadzenie zmieniało się zatem wielokrotnie, a o zwycięstwie lub porażce decydowały pojedyncze punkty lub dogrywki.

Po rozegraniu kilkunastu meczów systemem pucharowym do finału awansowały 3 najlepsze klasy w szkole. Po zakończeniu rozgrywek mistrzami szkoły zostali uczniowie z klasy 6A. 🏆 Miejsce II wywalczyła klasa 5A 🥈 a na III miejscu podium uplasowała się reprezentacja klasy 8C.🥉

wielki-turniej-koszykowki-rzut-za-rzut-413634.jpg

Dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie finansowe przy ufundowaniu nagród. Powyższe klasy otrzymały Vouchery na wspólny posiłek w Pizza Hut. 🍕🥤
Pozdrawiamy i trzymajcie formę ! 💪