Na przełomie maja i czerwca w naszej szkole organizowana była zbiórka rzeczy dla Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza.

Uczniowie klasy 1a systematycznie zachęcali do udziału w zbiórce czego dowodem są zebrane artykuły takie jak: prześcieradła, pampersy, mokre chusteczki, środki pielęgnacyjne do ciała, gąbki do mycia, podkłady higieniczne, musy, wody, bandaże i plastry.
Dzięki ogromnemu zaangażowaniu społeczności szkolnej udało się zebrać tak wiele niezbędnych rzeczy dla osób przebywających w hospicjum. W imieniu organizatorów zbiórki Anny Zalewskiej, Mariki Wesołowskiej, uczniów klasy 1a oraz hispicjum chcieliśmy bardzo podziękować za okazane serce i pomoc. Jest nam niezmiernie miło, że zawsze możemy liczyć na tak wielki wsparcie z Państwa strony.