ROK SZKOLNY 2021/2022

Realizacja wydatków RR_2021_2022 - plik do pobrania poniżej

Gdańsk, 2 IX 2021 r.

Szanowni Rodzice.

W dniu 14 IX  br – wtorek, o godz 17.30 w szkole, w sali nr 129, odbędzie się zebranie Rady Rodziców. Będzie to spotkanie, na którym ukonstytuuje się nowe Prezydium Rady i rozpocznie swoje działania  nowa Rada Rodziców.

Przypominamy, że przedstawicielem klasy do Rady Rodziców, nie musi być osoba z tzw. „Trójki Klasowej”.

Zapraszamy wszystkich nowo wybranych przedstawicieli klas.

Szanowni Rodzice.

W minionym, bardzo trudnym roku szkolnym, mimo nauki on line, dyrekcja i nauczyciele naszej szkoły dokładali wszelkich starań aby życie szkolne naszych dzieci było urozmaicone i bogate w różnego rodzaju konkursy i wydarzenia. My rodzice zaś, staraliśmy się ich w tym wspierać, także finansowo.

Dzięki waszym wpłatom udało się dofinansować wszystkie ubiegłoroczne inicjatywy nauczycieli oraz ufundować upominki dla wszystkich uczniów szkoły!!!!

Gorąco dziękujemy za wsparcie i współpracę!!!

Większe inwestycje, jak np. zakup pieca do ceramiki czy nagrody dla chórzystów, poczyniliśmy z oszczędności funduszu RR, które jednak się wyczerpują....

Ponawiamy zatem prośbę i apel do wszystkich rodziców o wpłaty na Fundusz Rady Rodziców w roku szkolnym 2021/2022.

Wpłaty na Fundusz są dobrowolne.

Sugerowana kwota składki wynosi 100 zł od rodziny (10 zł miesięcznie).

Wszystkie środki zostaną przeznaczone na wsparcie naszych dzieci i szkoły.

Wpłaty można dokonywać przelewem na konto bankowe Rady Rodziców

PKO Bank Polski SA w Gdańsku

nr 08 1020 1811 0000 0102 02663029

W tytule wpłaty prosimy o podanie imienia i nazwiska dziecka oraz klasy.

W przypadku rodzeństwa należy podać imię i nazwisko każdego dziecka oraz klasę.

Prezydium Rady Rodziców

_______________________________________________________________________________________________________________________

ROK SZKOLNY 2021/2022

Gdańsk, 2.10.2020.

Drodzy Rodzice!

Gorąco zachęcamy do wpłat na fundusz Rady Rodziców w roku szkolnym 2020/21.

Fundusz finansowy Rady Rodziców istnieje po to, abyśmy my – rodzice, mogli wspierać dyrekcję, wychowawców, nauczycieli i innych pracowników szkoły w ich działaniach i inicjatywach poszerzających proces nauczania oraz wychowania naszych dzieci ponad podstawę programową.

Tegoroczny rok szkolny przynosi wiele wyzwań związanych z epidemią COVID-19. Z tych względów ograniczone zostały inicjatywy, które na stałe gościły w kalendarzu działań szkolnych (np. festyn świąteczny). Nie znaczy to jednak, że nie mogą pojawiać się inne działania i przedsięwzięcia, które będą miały formę dostosowaną do aktualnych warunków. Zarówno nam, rodzicom, jak i nauczycielom zależy na poszerzaniu i urozmaicaniu działań edukacyjnych, a także wzmacnianiu szkoły jako wspólnoty w tym trudnym czasie. Tym samym środki z funduszu Rady Rodziców wydają się w tym roku szkolnym wyjątkowo ważne.

Sugerowana składka szkolna od rodziny w tym roku szkolnym wynosi 100 zł.

Niemniej, ważna i wartościowa będzie każda kwota, którą zasilimy fundusz.

Wszystkie środki zostaną przeznaczone na wsparcie uczniów i szkoły, zgodnie z Regulaminem Rady Rodziców.

Wpłaty na Fundusz Rady Rodziców są dobrowolne.

Wpłat można dokonać przelewem na konto bankowe Rady Rodziców SP 58

PKO Bank Polski SA w Gdańsku

nr 08 1020 1811 0000 0102 02663029

W tytule wpłaty prosimy o podanie imienia i nazwiska dziecka oraz klasy.
W przypadku rodzeństwa należy podać imię i nazwisko każdego dziecka oraz klasę.

Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy!

Twórzmy wspólnie dla naszych dzieci dobrą szkołę!

pliki do pobrania