Drodzy Rodzice,

dzieci  - uczniów Szkoły Podstawowej nr 58 im. Kazimierza Sołtysika

w Gdańsku  /aktualizacja 08.04.2019 r./

W związku z rozpoczętą w dniu dzisiejszym tj. 8 kwietnia 2019 r. akcją strajkową zajęcia dydaktyczne nie odbywają się.

Zwracam się do Państwa z serdeczną prośbą o zrozumienie tej wyjątkowo trudnej sytuacji.

W poczuciu odpowiedzialności i w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych apeluję do Rodziców, aby w czasie trwania strajku, w miarę możliwości zapewnili swoim dzieciom opiekę.

W przypadku jakichkolwiek zmian w tym temacie, będziemy Państwa na bieżąco informować poprzez dziennik elektroniczny oraz informację na stronie internetowej szkoły i Fanpage na Facebooku.

Ponadto informuję, że w okresie strajku obiady w stołówce szkolnej będą wydawane bez zakłóceń w godzinach 11.00 – 13.00. W przypadku rezygnacji z obiadu w danym dniu informację należy przekazać telefonicznie bezpośrednio do intendentki, najpóźniej do godz. 8.00 w dniu, którego dotyczy odpis.

Małgorzata Perzyna

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 58