Finał I edycji Miedzyszkolnego Dyktanda z języka angielskiego: "Spell it right/write?????"

24 kwietnia w naszej szkole odbył sie finał I edycji Miedzyszkolnego Dyktanda z Jezyka Angielskiego zorganizowany przez Zespół Nauczycieli Języków Obcych. W konkursie udział wzięło 15 uczniów z 3 szkół podstawowych: Szkoła Podstawowa nr 19, Szkoła Podstawowa nr 21, Szkoła Podstawowa nr 58.

Zadaniem uczniów było zapisanie w języku angielskim usłyszanego fragmentu książki pt. "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" autorstwa J. K. Rowling. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą z zakresu ortografii i interpunkcji języka angielskiego.

Jury konkursu przyznało 3 wyróżnienia: Sofya Puzynia SP 19, Szymon Barkowski SP 19, Zofia Mielewczyk SP 58.

Na podium znaleźli się:
1 miejsce Patrycja Kowalczyk SP 19
2 miejsce Franciszek Król SP 21
3 miejsce Luiza Tadaj SP 58

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz upominki. Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.