/24.10.2020/

NOWE MATERIAŁY EUKACYJNE DO NAUKI ONLINE

/15.04.2020/

Drodzy Uczniowie SP58

W dniu dzisiejszym tj. 15 kwietnia 2020 r. została zaktualizowana nowymi materiałami edukacyjnymi STREFA DLA UCZNIA

Materiały obowiązjują do dnia 30.04.2020 r. /ostatni dzień zajęć przed przerwą majową/.

/25.03.2020/

Drodzy Uczniowie SP58

W dniu dzisiejszym tj. 25 marca 2020 r. została zaktualizowana nowymi materiałami edukacyjnymi STREFA DLA UCZNIA

Materiały obowiązjują do dnia 08.04.2020 r. /środa ostatni dzień zajęć przed przerwą wiosenną/.

Drodzy Uczniowie SP58

Od dzisiaj tj. 16 marca 2020 r. została aktywowana nowoutworzona zakładka pod nazwą STREFA DLA UCZNIA. Liczymy, że stanowić ona będzie wsparcie dla naszych Uczniów i Rodziców w tej, jakże odmiennej rzeczywistości, w której się znaleźliśmy.

Znajdziecie tu materiały edukacyjne, dzięki którym będziecie mogli doskonalić swoją wiedzę i umiejętności z zakresu wszystkich przedmiotów w ramach obowiązującej podstawy programowej dla danego poziomu edukacyjnego. Całość stanowi materiał powtórkowy, doskonalący 😊.

Jak zauważycie materiał dla uczniów kl. IV – VIII przygotowany został na okres do 25 marca 2020r. Dzisiaj już wiemy, że okres ten najprawdopodobniej zostanie wydłużony. Mając to na uwadze już pracujemy nad nowymi zasobami edukacyjnymi dla Was.

Naszą ofertę edukacyjną do pracy online na bieżąco będziemy doskonalić. Będziemy Was informować za pośrednictwem e-dziennika, strony www oraz FB o kolejnych nowych propozycjach.

Bardzo zależy nam, aby czas zawieszenia zajęć w szkołach wypełnić pożytecznymi działaniami, aby powrót do szkoły nie stanowił dla nikogo sytuacji trudnej.

Zachęcam w dniu dzisiejszym do obejrzenia o godz. 11.oo na Portalu Miasta Gdańska - https://www.gdansk.pl/tv/wszystkie-strony-miasta programu pt.: "GDAŃSK DLA UCZNIÓW ONLINE".

Bądźmy dla siebie wparciem! Współpracujmy!