👍W minionym tygodniu podczas Festynu z okazji👩Dnia Dziecka👦w naszej szkole odbył się finał II edycji konkursu 🥳"Strong Man, Fit Woman".🥳
👍Wszyscy Uczniowie klas 4-8 rywalizowali w znanym na całym🌏ćwiczeniu - wzmacniającym mięśnie posturalne - o nazwie PLANK, nazywanym "deską".
👍Było to również jedno z czterech obowiązkowych ćwiczeń, które zaliczają wszyscy uczniowie w Polsce w ramach programu Ministerstwa Sportu "Szkolne Talenty".
👍Po kilku eliminacjach przeszliśmy do wielkiego Finału, w którym spotkali się najsprawniejsi uczniowie.
🥉I tak mistrzyni szkoły sprzed roku w tej konkurencji Zofia z klasy VA zajęła tym razem III miejsce.
🥈Jej młodsza koleżanka z klasy IVA - Zuzanna - z wynikiem 10 min i 29 sek zajęła miejsce II.
🥇O dwie sekundy dłużej z fenemanalnym rezultatem 10 min 31 sekund na miejscu I uplasowala się Anastasiia z klasy VIIIA.
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
🙂Gratulujemy udziału i świetnej kondycji. Forma naszych Uczniów rośnie.💪 W roku poprzednim nikt nie przekroczył wyniku 7 min w tej konkurencji!!!
🙂Nagrody w postaci🏆 dla naszych najlepszych Sportowców zostały ufundowane przez ❤Radę Rodziców❤ i wręczone zostaną podczas zakończenia roku szkolnego. Trzymajcie formę!💪