W poniedziałek, 20 czerwca, uczniowie klas 6A, 6B, 7A, 7B oraz 7D wzięli udział w wycieczce szkolnej do Łeby.

W trakcie intensywnego dnia, uczniowie wraz z paniami: Andżeliką Kołecka, Agnieszką Tarwacką-Dama, Mileną Misztal, Pauliną Bławat oraz Zuzanną Wiśniewską przejechali kawałek drogi do pasma wydm meleksami, przeszli 7- kilometrowy odcinek ruchomych wydm w kierunku morza, moczyli nogi w Morzu Bałtyckim, podziwiali faunę i florę jeziora Łebsko, a także mieli chwilę czasu na zakup pamiątek w Łebie.

Zwieńczeniem wycieczki było wspólne, grupowe ognisko. Nawet niezbyt sprzyjająca pogoda nie pozbawiła uczestników wycieczki uśmiechów na twarzach. Mimo że nogi po tak intensywnym dniu mogą boleć, wycieczka była bardzo udana.