Dnia 24 czerwca 2022 roku w Szkole Podstawowej nr 58 im. Kazimierza Sołtysika w Gdańsku odbyło się uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022. Uczniowie klas IV-VII otrzymali świadectwa, a wielu z nich również dyplomy i nagrody za osiągnięcia i sukcesy w konkursach szkolnych oraz zawodach sportowych.

zakonczenie-roku-dla-klas-4-7-366590.jpg [miniatura]

W roku szkolnym 2021/2022 takie wyróżnienie otrzymali:

1. Emilia Czarnecka, kl. IV a – udział w plastycznym Wojewódzko - Metropolitalnym Konkursie Biblijnym. Opiekun uczennicy - ks. Jakub Wojewódka.

2. Tomasz Maliszewski, kl. V a – I miejsce w konkursie plastycznym i muzycznym ,,Ku pokrzepieniu serc’’. Nagrodę wręczyła Pani Stanisława Berenthal.

3. Emilia Czarnecka, kl. IV a – II miejsce w konkursie plastycznym i muzycznym ,,Ku pokrzepieniu serc’’. Nagrodę wręczyła Pani Stanisława Berenthal.

4. Adam Sztenc, kl. V a , Marcel Kucharczyk kl. V a, Adrian Pasz kl. VI b , Kacper Cyrny kl. VI, Thimur Shpak kl. VI b – 4 miejsce Mistrzostwa Świata w Bowlingu. Nagrodę wręczył Pan Michał Wiśniewski.

5. Maria Raciborska, kl. VII c – I miejsce - ,,Kahoot na sportowo - od starożytności po Tokio’’ – konkurs wiedzy o igrzyskach olimpijskich. Nagrodę wręczył Pan Michał Wiśniewski.

6. Tomasz Maliszewski, kl. V a - II miejsce - ,,Kahoot na sportowo - od starożytności po Tokio’’ – konkurs wiedzy o igrzyskach olimpijskich. Nagrodę wręczył Pan Michał Wiśniewski.

7. Zuzanna Portalska, kl.7 a - III miejsce - ,,Kahoot na sportowo - od starożytności po Tokio’’ – konkurs wiedzy o igrzyskach olimpijskich. Nagrodę wręczył Pan Michał Wiśniewski.

8. Julianna Kulesza, kl. VII c – I miejsce – Szkolny Konkurs Poetycki „ I Ty możesz zostać wieszczem narodowym”. Nagrodę wręczyły Pani Milena Misztal i Pani Patrycja Kowalska.

9. Wiktoria Stanke, kl. VIII d – II miejsce – Szkolny Konkurs Poetycki „ I Ty możesz zostać wieszczem narodowym”. Nagrodę wręczyły Pani Milena Misztal i Pani Patrycja Kowalska.

10. Nadia Majcherek, kl. VIII d – III miejsce – Szkolny Konkurs Poetycki „ I Ty możesz zostać wieszczem narodowym”. Nagrodę wręczyły Pani Milena Misztal i Pani Patrycja Kowalska.

11. Klasa 4 b – I miejsce - Turniej gry rekreacyjnej ,,pochodnie’’ o Puchar Dyrektora Szkoły. Nagrodę wręczył Pan Michał Wiśniewski.

12. Klasa V a – II miejsce - Turniej gry rekreacyjnej ,,pochodnie’’ o Puchar Dyrektora Szkoły. Nagrodę wręczył Pan Michał Wiśniewski.

13. Klasa V b – III miejsce - Turniej gry rekreacyjnej ,,pochodnie’’ o Puchar Dyrektora Szkoły. Nagrodę wręczył Pan Michał Wiśniewski.

14. Klasa IV a – IV miejsce -Turniej gry rekreacyjnej ,,pochodnie’’ o Puchar Dyrektora Szkoły. Nagrodę wręczył Pan Michał Wiśniewski.

Gratulujemy sukcesów i życzymy udanych wakacji!