ZAPROSZENIE

3. Międzyszkolny Konkurs dla uczniów szkół podstawowych i uczniów oddziałów gimnazalnych w kategoriach KOMIKS, PLAKAT i FILM pt.: „MŁODZI DLA DEMOKRACJI” zorganizowany pod Patronatem Prezydenta Miasta Gdańska i Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 58 im. Kazimierza Sołtysika w Gdańsku został rozstrzygnięty!

Uroczysta GALA podsumowująca Konkurs odbędzie się w dniu 06 czerwca 2019 r. /czwartek/ o godz. 12.oo w  budynku naszej szkoły przy
ul. Skarpowa 3.

W programie:

1200 – 1245 – wręczenie nagród Laureatom oraz prezentacja zwycięskich prac konkursowych

1245 – 1300 – część artystyczna – występ chóru szkolnego Szkoły Podstawowej nr 58 w Gdańsku.

Serdecznie zapraszamy uczestników Konkursu wraz z nauczycielami.
Do zobaczenia już wkrótce.
Małgorzata Perzyna
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 58
im. Kazimierza Sołtysika
w Gdańsku
Zaproszenie
Mamy przyjemność zaprosić uczniów szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych do 3. Miejskiego Konkursu pt. "Młodzi dla Demokracji" organizowanego pod Patronatem Prezydenta Miasta Gdańska przez Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 58 im. Kazimierza Sołtysika w Gdańsku w ramach działań miejskich "Tygodnia Demokracji".
Kategorie konkursu: Film, Plakat, Komiks.
/Regulaminy poszczególnych kategorii konkursu poniżej/
Ważny komunikat:
/aktualizacja 06.05.2019r./
Z powodu akcji strajkowej, jaka miała miejsce w placówkach oświatowych w terminie 08 - 26.04.2019 r. konieczne było wprowadzenie zmian do harmonogramu przebiegu konkursu.

Przedłużone zostały terminy:
31 marca 2019 r. - przesłanie zgłoszenia - etap zamknięty
16 maja 2019 r. - nadesłanie pracy konkursowej
30 maja 2019 r. - rozstrzygnięcie konkursu
Uroczysta Gala podsumowująca wyniki konkursu - wręczenie nagród zwycięzcom.
O terminie i miejscu Gali organizator powiadomi zainteresowanych w odrębnym komunikacie.