adwokat-przydaje-sie-w-zyciu-nowy-program-edukacyjny-347304.jpg [miniatura] adwokat-przydaje-sie-w-zyciu-nowy-program-edukacyjny-347306.jpg [miniatura]

🧑‍⚖️„ADWOKAT PRZYDAJE SIĘ W ŻYCIU”🧑‍⚖️

Uczniowie SP58 beneficjentami nowego programu edukacyjnego ❗️
Porozumienie pomiędzy Pomorską Izbą Adwokacką w Gdańsku, a Szkołą Podstawową nr 58 w Gdańsku, podpisane❗️
28 kwietnia br. w siedzibie Pomorskiej Izby Adwokackiej porozumienie podpisał Dziekan PIA adw. Bartosz Golejewski oraz Dyrektor szkoły Pani Małgorzata Perzyna.
🎯 Nowy program edukacyjny pod nazwą „Adwokat przydaje się w życiu”, którego celem jest szerzenie wiedzy z zakresu prawa oraz podnoszenie świadomości prawnej, jak również budowanie postaw obywatelskich i etycznych wśród młodzieży szkolnej już w tym roku szkolnym zostanie wdrożony i realizowany w kl. 7 i 8.
🌷 Dziękujemy Pani Agnieszce Kapała – Sokalskiej - Marszałek Województwa Pomorskiego za zaproszenie naszej szkoły do programu, którego z ramienia PIA jest koordynatorką.
Z ramienia SP58 nad realizacją projektu czuwać będzie Pani Magdalena Pietrzyk – pedagog szkolna.
Więcej o programie: kliknij w obrazek
adwokat-przydaje-sie-w-zyciu-nowy-program-edukacyjny-w-sp58-347307.jpg [miniatura]