akcja-solidarni-z-ukraina-340286.jpg [miniatura]akcja-solidarni-z-ukraina-340274.jpg [miniatura]akcja-solidarni-z-ukraina-340280.jpg [miniatura]
🇺🇦🇵🇱
💙💛🤍❤️
Pierwsza zbiórka darów na rzecz Ukrainy dobiegła końca.
Ilość zebranych produktów jest imponująca.
✅ Do zbiórki włączyła się cała społeczność szkoły /uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy/.

❤️😇 Nie zabrakło również przyjaciół. Dziękujemy OIPiP /Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych/ w Gdańsku – Anna Czarnecka – Przewodnicząca.

✅ Wszystkie produkty posegregowane zgodnie z wytycznymi organizatora Gdańsk Pomaga Ukrainie. W dniu dzisiejszym zebrane dary zostały dostarczone do punktu zbiórki POLSAT Plus ARENA Gdańsk.
✅ Logistyką dostawy do miejsca zbiórki osobiście zajęli się rodzice. Energiczny Z-ca przewodniczącej RR oraz sama Pani Przewodnicząca odtransportowali zebrany towar. Samochody zapakowane po dach dojechały do celu.

✅ Akcja pod hasłem "Solidarni z Ukrainą" - „Młodzi w działaniu”, tak więc nie mogło zabraknąć naszych przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego. Rodzicom towarzyszyli Karolina, Tymon i Maura Przedstawiciele Prezydium SU /uczniowie klasy 8b i 8c/.

✅ Koordynatorem akcji w szkole była dyrektor Małgorzata Perzyna we współpracy z Samorządem Uczniowskim przy ogromnej pomocy pracowników obsługi.

✅ Akcja na terenie szkoły była częścią wspólnej akcji pod hasłem "Solidarni z Ukrainą" we współpracy z Parafią p.w. Chrystusa Króla w Gdańsku.

❤️😇 Cieszymy się, że jesteśmy małym ogniwem wielkiego łańcucha pomocy.

💙💛 🤍❤️
Nasza pomoc i wsparcie „płynie” szerokim strumieniem. Teraz koncentrujemy się na przybyłych do naszej szkoły uczniach z Ukrainy. Od 28.02. br. zapisanych zostało 46 uczniów, którymi wspólnie się opiekujemy. ❤️
🇺🇦🇵🇱