DZIEŃ PIERWSZY 16.01.2023

Pierwszego dnia uczniowie wybrali się na seans filmowy "Kot w butach: Ostatnie życzenie". W szkole dzieci miały okazję przygotować kartki i prezenty na zbliżający się Dzień Babci oraz Dzień Dziadka.

DZIEŃ DRUGI 17.01.2023

Drugiego dnia uczniowie bawili się na sali zabaw oraz podczas zawodów sportowych na sali gimnastycznej. Pan Mariusz Szmidt zadbał, by dzieci miały dużo sił pomagając im przygotować smaczne burgery.

DZIEŃ TRZECI 18.01.2023

Następnego dnia dzieci odwiedziły Muzeum II Wojny Światowej, gdzie mogły zobaczyć m.in. czołgi. Tego dnia mieli również okazję spróbować swoich sił podczas gry w kręgle.

DZIEŃ CZWARTY 19.01.2023

Czwartego dnia uczniowie mieli znów okazję spróbować swoich sił podczas gry w kręgle. Odwiedzili również plac zabaw, gdzie czekały na nich m.in. zjeżdżalnie oraz basen z kulkami, aby nie zabrakło im sił na zabawę czekała na nich smaczna pizza.

DZIEŃ PIĄTY 20.01.2023

Ostatniego dnia naszych półkolonii uczniowie mieli szansę stanąć na prawdziwej scenie oraz wejść za kulisy i zobaczyć jak wygląda charakteryzacja aktorów. Odwiedzili również lodziarnię a w szkole czekała Pani Dyrektor Małgorzata Perzyna wraz ze słodką niespodzianką.