Drodzy rodzice, współczesny świat zmienia się na naszych oczach... Zewsząd otaczają nas ekrany komputerów,  tabletów, smartfonów. Często ułatwiają nam one życie, lecz również stają się coraz powszechniejszym sposobem spędzania  czasu. Dzieci w coraz młodszym wieku fascynują się rzeczywistością wirtualną. Korzystając z dobrodziejstw współczesnych technologii komputerowych pamiętajmy by uczynić wszystko, aby nasze dzieci były bezpieczne w cyberprzestrzeni.

W trosce o cyberbezpieczeństwo Waszych dzieci przedstawiamy propozycje szkoleń, kursów i poradników i materiałów multimedialnych.

1. Poradnik da rodziców „Jak zapewnić dzieciom bezpieczeństwo w internecie” opracowany w ramach projektu Cyfrowobezpieczni.pl
    dla rodziców (nask.pl)
  2. Projekt edukacyjny dla rodziców i opiekunów „Zostań znajomym swojego dziecka” – saferinternet.pl
    Broszura informacyjna cz. 1 – pdf (saferinternet.pl) (filmy 1 – 5)