budzet-obywatelski-461222.jpg

ZaczynaMY !!!!!

Nasz głos zmienia nasze miasto i naszą dzielnicę na lepsze!

Twój GŁOS to uśmiech naszych Dzieci!!

Od poniedziałku, 11 września 2023 r. od godz. 0:00 startuje GŁOSOWANIE NA PROJEKTY BO i potrwa do 25 września 2023 r. do godziny 23:59.

Kto może głosować?

W Budżecie Obywatelskim mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy Gdańska, także dzieci i młodzież. Mogą być to osoby zameldowane na pobyt stały lub czasowy w naszym mieście, osoby dopisane w Gdańsku do rejestru wyborców lub posiadające Kartę Mieszkańca.

Ile jest projektów?

Na listy do głosowania trafiło 399 projektów, w tym 354 dzielnicowe i 45 ogólnomiejskich.

Jak głosować?

1. Wejdź na stronę gdansk.pl
  2. Znajdź żółty baner z logo BO – kliknij i przejdź do systemu głosowania.
  3. Zarejestruj się w systemie.
  4. Oddaj 5 punktów na projekty dzielnicowe i 1 punkt na projekt ogólnomiejski.
  5. Oddaj 1 punkt na projekt dzielnicowy i 1 punkt na projekt ogólnomiejski w Zielonym BO.

Każdemu głosującemu przysługuje łącznie 8 punktów:

- 5 punktów na projekty dzielnicowe „regularnego” BO

- 1 punkt na projekt ogólnomiejski „regularnego” BO

- 1 punkt na projekt dzielnicowy Zielonego BO

- 1 punkt na projekt ogólnomiejski Zielonego BO

Punkty można przydzielać na projekty w dowolnej dzielnicy.

Głosowanie odbywa się jednorazowo, bez możliwości modyfikowania, zmiany i ponownego przyznawania punktów.

Liczymy na Ciebie!! Zagłosuj!! Zaangażuj też najbliższych, znajomych, wszystkich!!