Dary Rady Rodziców dla biblioteki.

dary-rady-rodzicow-dla-biblioteki-408213.jpg

Już są! Przed świętami dotarły paczki z książkami zakupionymi z funduszy Rady Rodziców dla biblioteki szkolnej! „Misiolandia” wzbogaciła się o 174 bardzo cennych pozycji! Skatalogowane stoją gotowe do wypożyczania. Są wśród nich takie dla maluchów dopiero zaczynających swoją przygodę z samodzielnym czytaniem i takie dla wytrawnych czytelników. Jest w nich mnóstwo humoru, zagadek detektywistycznych, fantazji, ale też rzetelnej wiedzy. Jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie!

Biblioteka otrzymała też drewniany „teatrzyk kamishibai” z przepięknymi kartami narracyjnymi. Wszyscy zdolni uczniowie, piszący swoje pierwsze książki będą mogli teraz tworzyć ilustrowane opowieści, a potem przedstawiać je swoim koleżankom i kolegom w tej atrakcyjne formie. Pierwsze egzemplarze książek trafiły już do szczęśliwych czytelników!

Serdeczne podziękowania za ten hojny dar składają Pani Dyrektor Małgorzata Perzyna, bibliotekarka Iwona Szyler, a zwłaszcza uczniowie Szkoły Podstawowej nr 58 w Gdańsku.