24 lutego 2023 roku /piątek/ w godzinach popołudniowych nasza szkoła otworzyła swoje drzwi dla przyszłych uczniów oddziału przedszkolnego oraz klasy pierwszej. 🏫👩‍🏫

Rodzice i Opiekunowie wraz z dziećmi mogli przekonać się, że Szkoła Podstawowa nr 58 im. Kazimierza Sołtysika w Gdańsku zapewnia nie tylko wysokiej jakości edukację i wszechstronny rozwój każdego ucznia, a także wspaniałą zabawę.

Reprezentanci Samorządu Uczniowskiego od progu witali z uśmiechem naszych Gości, których następnie oprowadzali po szkole zgodnie z opracowanym programem. Prezentacja pomieszczeń szkolnych /sal lekcyjnych/, a w nich pomocy dydaktycznych pozwoliła gruntownie ją poznać i zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej szkoły. Na Gości czekały liczne atrakcje: łamigłówki matematyczne➕, pokazy chemiczne🧪, inscenizowany spektakl🎭, pokazy taneczne💃, zabawa z gliną podczas warsztatów ceramicznych🏺, oraz wiele innych edukacyjnych, sportowych⚽, plastycznych zabaw i gier.

Rodzice/Opiekunowie wraz z dziećmi👨‍👩‍👧‍👦, podczas zwiedzania szkoły, mieli okazję porozmawiać z Dyrektorem szkoły oraz Nauczycielami, którzy chętnie odpowiadali na wszelkie pytania dotyczące funkcjonowania nasze szkoły.

Bardzo dziękujemy Wszystkim za przybycie i wspaniałą atmosferę. 😀