🥳 I Dzielnicowy Festyn Siedlecki w SP58 - 22.09.2023 🥳

💪😀💪Ogromny wysiłek całej społeczności SP 58 we współpracy z Radą Dzielnicy Siedlce zaowocował wspólnym sukcesem – I Dzielnicowym Festynem Siedleckim, wypełnionym bogactwem atrakcji, radości najmłodszych oraz cudowną atmosferą i uśmiechem wszystkich przybyłych na festyn Gości.

🥰 Dziś odczuwamy ogromną satysfakcję i dumę z realizacji tak dużego przedsięwzięcia.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 58 im. Kazimierza Sołtysika w Gdańsku pragnie złożyć serdeczne podziękowania wszystkim razem i każdemu z osobna za ogromne zaangażowanie przy organizacji i realizacji fantastycznego festynu.

💝 Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do naszych Przyjaciół i Partnerów, którzy byli z nami w to piątkowe popołudnie, a swoimi działaniami i obecnością uświetnili i uatrakcyjnili festyn w każdej ze stref.

💝 Dziękuję:
- Radzie Dzielnicy Siedlce
- Radzie Rodziców przy SP 58
- Podmiotowi Leczniczemu Copernicus
- Szkole Podstawowej nr 14 w Gdańsku
- Zespołowi Przedszkolnemu nr 1 w Gdańsku
- Przedszkolu Chatka Puchatka w Gdańsku
- Stowarzyszeniu „Dla Siedlec”
- Domowi Sąsiedzkiemu „Zakopianka”
- Fundacji RC
- Pałacowi Młodzieży w Gdańsku
- Firmie LD Wypieki
- Holiday Inn ING Hotels&Resorts
- Delikatesom FART
- Fundacji Świat Wrażliwy i Caffe Aktywni
- MOPR CENTRUM PRACY SOCJALNEJ NR 8
- Fundacji FOSA (Niebieskie Trampki)
- VIII Komisariatowi Policji w Gdańsku
- Centrum Integracji na Górce – siostrom Pallotynkom
- Pomorskiej Medycznej Szkole Policealnej
- Parafii pw. Chrystusa Króla w Gdańsku
- Parafii pw. Świętego Franciszka z Asyżu w Gdańsku

Słowa wyjątkowego uznania należą się społeczności szkolnej:
🌷 Nauczycielom i Uczniom za fantastyczne, pełne pomysłowości i kreatywności stoiska w strefie edukacyjnej i artystycznej
🌷 Pracownikom obsługi i administracji za wysiłek, trud włożony w organizację przestrzeni festynu i kulinarne specjały
🌷 Rodzicom – za ogromne zaangażowanie, poświęcony czas, obsługę strefy gastronomicznej i zapewnienie szerokiego asortymentu na stoiskach kulinarnych, w loterii i licytacji.

🎯 Nasze wspólne działania zaowocowały pięknym wydarzeniem, które wpisało się w historię Szkoły Podstawowej nr 58 im. Kazimierza Sołtysika w Gdańsku, i które na stałe wpisze się w tradycję szkoły, dzielnicy i Gdańska.

💝Jestem dumna, że posiadam wspaniały Zespół oraz wzorowych Partnerów i Przyjaciół, z którymi połączył nas wspólny cel - świetna i bezpieczna zabawa, rozwój oraz radość i uśmiech dzieci oraz całej społeczności lokalnej.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy!!
Małgorzata Perzyna - Dyrektor SP58