festyn-siedlecki-355421.jpg [miniatura]

FESTYN SIEDLECKI 2022 – nie mogło Nas tam zabraknąć!

🎼Nasz zespół wokalno – muzyczny przykuwał uwagę wszystkich zgromadzonych na widowni!

🎼Na kilkanaście minut główna scena należała do SP58! Z niej emanowały - radosny śpiew, kolorowy wizerunek i energia!

🎼 Występ solo naszej Absolwentki – Lucyny Gancarczyk był niezapomniany. Utwór Edith Piaf w języku francuskim oczarował wszystkich!

🎼 Opiekunami grupy muzycznej są p. Stanisława Berenthal i p. Jarosław Bazylewicz. Jesteśmy dumni! Brawo MY!

🧁🍧 Słodki poczęstunek, gry i zabawy edukacyjne, malowanie buziek, wodne tatuaże, plecenie warkoczyków, to oferta stoiska naszej szkoły. Energia nie opuszczała zarówno uczniów, jak i opiekunów.

🥳 Radosna aura Pani Joasi Domańskiej, Lilli Górskiej oraz innych n-lek edukacji wczesnoszkolnej /i nie tylko/ sprawiła, że chętnie wiele osób odwiedzało nasze stoisko. Cieszymy się!

Wszystkie proponowane przez Nas atrakcje były za darmo.

✅ SP58 w tym roku w roli Partnera. Organizatorom /Rada Dzielnicy Siedlce/SP14/8LO/ dziękujemy za zaproszenie. Liczymy, że w niedalekiej przyszłości – za rok, to My będziemy gościć społeczność innych szkół oraz organizacji i stowarzyszeń, jako organizatorzy Wiosennego Festynu Siedleckiego.

✅ Nadchodzi czas kolejnych atrakcji – już niedługo nasz Szkolny Festyn Rodzinny, na który wraz z Radą Rodziców SP58 zapraszamy lokalną społeczność SIEDLEC w dniu 🔟 czerwca 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣ w godz. 15.00 – 18.00!
🎼BĘDZIE WIELE ATRAKCJI 🧁
✅ ZAPRASZAMY!