festyn-super-czas-360884.jpg [miniatura]festyn-super-czas-360895.jpg [miniatura]festyn-super-czas-360906.jpg [miniatura]

W dniu 10 czerwca /piątek/ na terenie naszych boisk odbył się SZKOLNY FESTYN RODZINNY. Frekwencja i pogoda były znakomite!

🥳 Było kolorowo, gwarnie, mnóstwo atrakcji. Wspólnie z Rodzicami/Opiekunami naszych uczniów sprawiliśmy, że każdy uczestnik Festynu przeżył niezapomniane chwile. Dziękujemy za fantastyczną współpracę!

🥳 Kłaniamy się nisko wszystkim Sponsorom! Bez Was wielu atrakcji /tych dla duszy i ciała/ nie byłoby! Beztroska zabawa na "dmuchańcach" wprowadziła naszych milusińskich w fantastyczny nastrój. Bardzo dziękujemy za tę atrakcję ❤️ Rozlegający się śmiech i radość dzieci podczas licznych, różnorodnych zabaw budowały atmosferę, która była cudowna!

🥳 Niezapomnianym przeżyciem był również występ zespołu muzycznego, który tworzą nasi najmłodsi uczniowie. Jak zawsze razem z nami wystąpiła solo nasza absolwentka Lucyna Gancarczyk.

🥳 Licytacja voucherów otrzymanych od sponsorów przejdzie do historii, jako jeden z głównych punktów programu na Festynie! Pełen profesjonalizm prowadzących aukcję!

______________________________________

📸 Foto

Anna Zalewska, Milena Misztal

Piszą o nas:

RADA DZIELNICY SIEDLCE

Link do fimu ze: SZKOLNEGO FESTYNU RODZINNEGO