Uczniowie z klasy III b oddziałów gimnazjalnych: Arkadiusz Ościk i Mateusz Chojnowski zostali powołani do Kadry Narodowej w curlingu i reprezentowali Polskę na Zimowym Olimpijskim Festiwalu Młodzieży Europy w Sarajewie. Zawody zostały rozegrane terminie od 10 - 16 lutego 2019 r.

Wysokim zwycięstwem z Chorwatami nasi curlerzy rozpoczęli swój występ. Biało - Czerwoni pokonali zespół z Bałkanów 15 : 3. Polska reprezentacja po rozegraniu swoich meczy zakończyła udział w Olimpijskim Festiwalu Młodzieży Europy w Sarajewie na czwartym miejscu. Serdecznie gratulujemy drużynie Polski, a tym samym naszym uczniom: Arkadiuszowi Ościkowi i Mateuszowi Chojnowskiemu.

Dyrekcja szkoły wraz z Nauczycielami i Pracownikami szkoły gratulują ambitnej rywalizacji oraz uzyskania tak wysokiego wyniku. Dziękujemy! Jesteśmy dumni, że jesteście uczniami Naszej szkoły.