Święta Bożego Narodzenia są szczególnym okresem w roku, ponieważ zostają w sercach ludzi na długi czas. Jednym z doświadczeń pozwalających trwać w świątecznym klimacie są Jasełka Bożonarodzeniowe, które w tym roku przygotowali uczniowie klas 0-III.

Podczas występu uczniowie pod bacznym okiem ks. Mariusza Kotłowskiego i s. Teresy Drabanek przedstawili swoją opowieść o narodzinach Jezusa, oprawioną wieloma kolędami, śpiewanymi przez szkolny chór, prowadzony przez p. Stanisławę Berenthal oraz p. Jarosława Bazylewicza. Scenografia przygotowana przez p. Annę Kloskę oraz p. Renatę Rybkę nawiązywała do Betlejem, zaś przygotowane przez Rodziców stroje były idealnym dopełnieniem całego przedstawienia.

Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne, które ćwiczyli długi czas przy ogromnym wsparciu Rodziców.

Za swój występ otrzymali gromkie brawa od publiczności.