W piątek 16 grudnia 2022r. w Naszej Szkole odbył się Kiermasz Świąteczny.

Dyrekcja, Rodzice, Uczniowie oraz Grono Pedagogiczne włożyli ogrom pracy w jego organizację, dzięki czemu czas upłynął Nam w magicznej atmosferze Świąt, a wydarzenie, ku naszej radości, cieszyło się wielkim zainteresowaniem, za co serdecznie dziękujemy.

Na kiermaszu można było zakupić piękne, oryginalne, ręcznie robione ozdoby świąteczne, różnorodne upominki, a także pierniki, których w tym okresie nie mogło zabraknąć. Pomysły przeszły nasze najśmielsze oczekiwania.

Dużym powodzeniem cieszyła się kawiarenka, w której oprócz domowych ciast, kawy i herbaty, można było zjeść tradycyjne dania świąteczne, przygotowane przez szefów kuchni – p. Piotra Domańskiego oraz p. Mariusza Szmidta, którym serdecznie dziękujemy.

W jeszcze bardziej świąteczny nastrój wprawiło nas piękne przedstawienie uczniów klasy 2A, przygotowane przez wychowawców p. Annę Zalewską i p. Marikę Wesołowską we współpracy z uczennicami klasy 8d – Julią Zalewską i Wiktorią Stanke. O świąteczną atmosferę zadbał również chór szkolny pod kierunkiem p. Stanisławy Berenthal i p. Jarosława Bazylewicza.

Podziękowania kierujemy także do osób kupujących, które swoją hojnością wsparły zarówno stoiska klasowe, jak i Radę Rodziców. Natomiast pani Dyrektor – Małgorzacie Perzyna dziękujemy za czuwanie nad organizacją całego przedsięwzięcia.

Wszystkim życzymy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!