komunikat-217128.jpg [miniatura]

Szanowni Państwo

W związku z zakwalifikowaniem od dnia 17.10.2020r. naszego miasta do tzw. ,,czerwonej strefy” wprowadza się i utrzymuje wcześniej wprowadzone zasady dotyczące:
- ograniczenia do minimum ilości i czasu przebywania osób trzecich na terenie szkoły (wejście główne i boczne do szkoły);
- przestrzegania zasady: do jednego ucznia klasy 0-3 - jeden rodzic przyprowadzający i odbierający dziecko do i ze szkoły;
- konieczności zachowania dystansu między uczniami w przestrzeniach wspólnych szkoły (korytarze, szatnia, łazienka);
- konieczności stosowania osłon ust i nosa przez uczniów w przestrzeniach wspólnych szkoły (korytarze, szatnia, łazienka);
- zachowania dystansu między pracownikami szkoły w przestrzeniach wspólnych szkoły i stosowanie przez nich osłony ust i nosa (pokój nauczycielski, korytarz).
Do szkoły może uczęszczać uczeń bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają na kwarantannie lub w izolacji w warunkach domowych.

Liczymy na Państwa zrozumienie. Wszelkie działania, które podejmuje szkoła mają charakter prewencyjny i wynikają z obowiązujących przepisów i wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Zdrowia. Bardzo zależy nam na bezpieczeństwie naszych uczniów, a Państwa dzieci, także na bezpieczeństwie wszystkich Pracowników szkoły oraz członków Państwa i naszych rodzin.

Z poważaniem,
Małgorzata Perzyna