konkurs-najpiekniejsza-karta-swiateczna-2020-234438.jpg [miniatura]

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole został zorganizowany konkurs pt.: „Najpiękniejsza Karta Świąteczna 2020r.”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas IV-VIII.

Uczniowie własnoręcznie wykonali kartki, a następnie napisali piękne życzenia. Podczas oceny prac, komisja brała pod uwagę: estetykę pracy, zgodność z tematem, poprawność językową życzeń, samodzielność wykonania, stopień trudności techniki,  pomysłowość i oryginalność pracy.

Jest nam bardzo miło poinformować, że konkurs został rozstrzygnięty.

Wyniki konkursu w kategorii klas IV-VIII:

I miejsce – klasa IV – Witold Kamiński 4a

I miejsce – klasa V – Filip Grecki 5a

I miejsce – klasa VI - Maria Raciborska 6c

Wyróżnienia otrzymali: Krystian Wika 4a, Helena Karczewska 6c, Bartosz Kosobudzki 8b

Chcielibyśmy poinformować, że kartki zostaną przekazane pensjonariuszom Domu Sąsiedzkiego "Zakopianka".

Zwycięska kartka świąteczna ucznia kl. 4a Witolda Kamińskiego wraz z życzeniami od całej społecznosci szkolnej została przesłana do Gdańskiego Magistratu dla Pani Prezydent Aleksandry Dulkiewicz.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród dla uczniów.

Dzieci po raz kolejny pokazały, jak wielkie mają serca. Z dużą dokładnością przelały wyrazy empatii i miłości do osób starszych na świątecznej kartce.

Celem przedsięwzięcia jest pobudzenie aktywności twórczej, a przede wszystkim uwrażliwienie i umocnienie wśród uczniów przekonania, jak bardzo potrzebne są zwykłe gesty życzliwości, szczególnie wobec osób starszych i samotnych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie!

Przewodniczącą komisji była pani Dyrektor Małgorzata Perzyna. Koordynatorem przedsięwzięcia była pani Klaudia Adamczyk we współpracy z panią Mileną Misztal.