KONKURS PLASTYCZNO – JĘZYKOWY

„Ciekawe miejsca w krajach niemieckojęzycznych”

Organizator: Szkoła Podstawowa nr 58 im. Kazimierza Sołtysika w Gdańsku.

Regulamin konkursu

1. Konkurs skierowany jest do uczniów VII i VIII klasy Szkoły Podstawowej nr 58 im. Kazimierza Sołtysia w Gdańsku.
  2. Szkolna Komisja Konkursowa wyłoni spośród nadesłanych prac 3 prace, za które przyzna I, II oraz III miejsce. Zwycięskie prace zostaną opublikowane na stronie szkoły i uczniów na szkolnym Facebooku.
  3. Zadaniem uczniów jest przygotowanie pracy artystycznej w formacie A3. Tematyka może dotyczyć wyłącznie miejsc/krajobrazu/zabytku wybranego przez ucznia kraju niemieckojęzycznego. Pracę należy zatytułować, a także podać, jakiego miejsca/zabytku/krajobrazu dotyczy. Technika wykonania pracy dowolna
  4. Praca powinna być wykonana indywidualnie i samodzielnie.
  5. Ocenie pracy podlegać będą: oryginalność, estetyka.
  6. Każda praca powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem oraz klasą, do której uczęszcza uczeń..
  7. Prace proszę przesyłać w formie zdjęcia do nauczyciela języka niemieckiego p.Sabiny Malinowskiej na adres: malinowska@sp58.edu.gdansk.pl w terminie do 22 maja 2020r.

Zapraszamy do udziału w konkursie!