WSPÓŁPRACA SP58 Z OKRĘGOWĄ IZBĄ PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W GDAŃSKU

👉 Najbliższe 3 lata, to okres, w którym kolejny już raz SP58 pełnić będzie rolę operatora logistyczno - technicznego dla OIPiP w Gdańsku.
✅ Porozumienie pomiędzy stronami zostało podpisane w dniu dzisiejszym tj. 02 grudnia br.
👉 Dyrektor Małgorzata Perzyna reprezentowała Szkołę Podstawową nr 58 im. Kazimierza Sołtysika w Gdańsku.
👉 Porozumienie podpisane w dniu dzisiejszym jest następstwem Porozumienia o współpracy w zakresie wzajemnego wspierania rozwoju edukacji w celu prozdrowotnych zachowań, promocji zawodu pielęgniarek i położnych wśród dzieci i młodzieży, uczniów gdańskich placówek oświatowych, zawartego przez Gminę Miasto Gdańsk.
👉 Porozumienie z dnia 14 października 2022 r. zostało podpisane przez: Panią Monikę Chabior - Zastępczynię Prezydenta Miasta Gdańska, Panią Annę Czarnecką - Przewodniczącą Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku.
👉 Jesteśmy zaszczyceni móc współpracować z Przewodniczącą Panią Anną Czarnecką i Wiceprzewodniczącą OIPiP w Gdańsku Panią Marzeną Olszewską – Fryc.
Obie Panie prężnie działają na rzecz środowiska pielęgniarek i położnych. 💝