list-rodzicow-201578.jpg [miniatura]

w Gdańsku

Małgorzata Perzyna

Szanowna Pani Dyrektor,

pragniemy złożyć na Pani ręce serdecznie podziękowania za wszelkie działania, które umożliwiły naszym dzieciom naukę w tym trudnym dla nas wszystkich czasie pandemii. Szczerze doceniamy mobilizację oraz efektywne i szybkie wdrożenie systemu edukacji na odległość. Dziękujemy za zaangażowanie grona pedagogicznego w realizację programu nauczania oraz sprawną komunikację i reagowanie na wszelkie problemy. Dzięki zaangażowaniu Pani, grona pedagogicznego oraz zespołu administracyjno-organizacyjnego nasze dzieci miały namiastkę normalności w tym wyjątkowym okresie.

Niepewną przyszłość przyjmujemy z dużą dawką spokoju – wiemy bowiem, że w nasza szkoła jest przygotowana na tego typu sytuacje, a dzięki zaangażowaniu Dyrekcji i nauczycieli placówka nadal będzie prawdziwą wspólnotą.

Życząc Pani oraz wszystkim pracownikom zdrowia i zasłużonego wypoczynku, mamy nadzieję, że będzie nam dane podziękować Państwu osobiście w nowym roku szkolnym.

Z wyrazami szacunku,

w imieniu Rady Rodziców SP 58