10.12.2018, w siedzibie Polskiego Oddziału WNS Global Services Ltd. odbył się finał Międzynarodowego Konkursu Global Impact Day 2018 - Sprawność Fizyczna. W projekcie uczestniczyli uczniowie klas I-VIII. W trakcie jego trwania zapoznawali się ze znaczeniem owoców i warzyw w diecie człowieka, a także wykonywali różne ćwiczenia mające na celu wspomóc prawidłowy rozwój organizmu ludzkiego. Zwycięzcami szkolnej rywalizacji zostali: Maja Pieniążek IIb, Stella Zacharewicz Vb, Valerii Stepanov VIIb. Uczniowie ci reprezentowali naszą szkołę w Międzynarodowym Finale, w trakcie którego, za pomocą współczesnych środków telekomunikacyjnych łączono się z uczestnikami Finału w innych krajach: Indiach, RPA, Chinach, Filipinach, USA i Rumunii. Nasi reprezentanci nagrodzeni zostali pamiątkowymi medalami i dyplomami, a nasza szkoła otrzymała podziękowanie za aktywne włączenie się w przedsięwzięcie i propagowanie wartości, które mu przyświecały . Koordynatorami projektu w Szkole Podstawowej nr 58 im. Kazimierza Sołtysika w Gdańsku były p. Magdalena Siódmiak i p. Anna Górecka.