27 listopada to Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia,  święto biblioteki szkolnej – „Misiolandii”, które trwało dłużej niż jeden dzień. To już nasza szkolna tradycja. Jak co roku uczniowie przychodzili ze swoimi ukochanymi misiami na „małe co nieco” i sesję zdjęciową, indywidualną i klasową. Poznali historię tej najpopularniejszej na świecie maskotki oraz  nowe książkowe historie o misiach. W tym roku niepowtarzalny słoń Elmer udowodnił przedszkolakom jak ważny jest pluszowy miś dla każdego dziecka. Starsi uczniowie poznali ważne informacje i sposoby z książeczki ”Jak rozpoznać misia?”, bo miś misiowi przecież nierówny! Wszyscy mogli przeczytać napisane wspólnie przez uczniów w zeszłym roku dwie bajki o małym, burym misiu i zostać ich ilustratorami. Wykorzystywały też na lekcjach informatyki iPady i różne programy graficzne do tworzenia plastycznych prac z misiem w roli głównej. Jak przebiegały  obchody zobaczycie w galerii.

Kolejne święto „Misiolandii” za rok !