🎅🤶🎅🤶🎅🤶🎅 MIKOŁAKI W NASZEJ SZKOLE 🎅🤶🎅🤶🎅🤶🎅

Wielka radość, uśmiech od ucha do ucha i wypieki na policzkach nie znikały dzisiaj z żadnej twarzy ucznia. Każdy wziął sobie do serca przesłanie Mikołaja: ,,Bądźmy dla siebie mili i życzliwi każdego dnia, a świat stanie się piękniejszy".

6 grudnia obfitował w klasach 0-3 w szereg atrakcji. Dzieci z ,,zerówki'' A i B oraz uczniowie z klasy 2A, cztery godziny spędzili na placu zabaw ,,Lider" w Centrum Handlowym FORUM. Były zjeżdżalnie, baseny wypełnione piłeczkami, wspinanie się po platformach, trampoliny, kolorowy tunel, chusta animacyjna i wiele innych ruchowych propozycji. Na koniec - słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców - no i oczywiście - długo wyczekiwane, wymarzone paczki z prezentami.

Z kolei uczniowie klas: 1A, 2B, 3A i 3B byli gośćmi kina HELIOS i z zaciekawieniem obejrzeli film pt.: ,,Moje magiczne Eucanto", a po powrocie do szkoły, czekał na nich św. Mikołaj z cudownymi prezentami.

Uczniowie klasy 1B również przyjęli w klasie pana w czerwonym płaszczu i czapeczce z pomponem, który wręczył im upragnione paczki oraz uczestniczył w klasowych zabawach.

Tego dnia odbyła się również pierwsza tura Uczniowskiego Kiermaszu Świątecznego. Uczniowie klas 4-6 sprzedawali własnoręcznie wykonane ozdoby bożonarodzeniowe oraz swoje wypieki. Zebrane środki zasilą budżet klasowy i zostaną w całości spożytkowane przez uczniów. Młodzież wykazała się wielką kreatywnością. Inicjatorami kiermaszu byli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Już 14 grudnia zapraszamy na drugą turę kiermaszu.

6 grudnia, już tradycyjnie, w naszej szkole odbył się Korowód Mikołajkowy. Przedstawiciele klas, w świątecznych przebraniach, odwiedzili uczniów wszystkich klas, składając życzenia i częstując słodkościami. Na zakończenie, Pani Dyrektor Małgorzata Perzyna, wręczyła nagrody i słodkości za najefektowniejsze przebrania. W całej szkole dominował tego dnia kolor czerwony. Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród i słodkości dla wszystkich uczniów. Organizatorami Korowodu Mikołajkowego byli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.