nauczyciel-roku-2022-396794.jpg [miniatura]

Pani JOANNA IWONA DOMAŃSKA

nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej

w Szkole Podstawowej nr 58 im. Kazimierza Sołtysika w Gdańsku

Z dumą i radością informujemy, że nasza nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej zwyciężyła w Plebiscycie Nauczyciel Roku 2022

w kategorii – klas 0 – 3!

Rekordowa ilość głosów - 1010!

Zarówno wśród uczniów, jak i ich rodziców Pani Joanna cieszy się ogromnym autorytetem i sympatią. Posiada talent pedagogiczny, doskonały warsztat pracy, wieloletnie doświadczenie, a także niespożytą energię do działania. Dewiza Pani Joanny, to wielkie poczucie humoru, skteczność w osiąganiu celów, olbrzymie zaangażowanie, empatia i umiejętność nawiązywania relacji. Inspiruje swoich uczniów do poznawania świata w jego jedności i złożoności oraz umiejętnie wyzwala w nich innowacyjne myślenie.

nauczyciel-roku-2022-396796.jpg [miniatura]

Zwyciężczyni Plebiscytu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej!

Tegoroczna edycja Plebiscytu obfitowała w nominacje nauczycieli SP58 w Gdańsku. Tuż za podium na czwartym miejscu Plebiscytu uplasowała się kolejna nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, pracownik z wieloletnim stażem pracy Pani LILLA GÓRSKA.

Charyzma i kreatywność, to znak rozpoznawczy Pani Lilli. Potrafi inspirować uczniów do wyrażania swoich myśli i przeżyć.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej!

Kolejne gratulacje składamy Pani ANNIE GÓRECKIEJ również nauczycielce edukacji wczesnoszkolnej w SP58.

Charakteryzuje się doskonałym warsztatem pracy, wieloletnim doświadczeniem, umiejętnością rozbudzania ciekawości poznawczej u swoich wychowanków.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej!

Cecha wspólna: NAUCZYCIEL Z PASJĄ!

Więcej informacji: Dziennik Bałtycki