nauka-hybrydowa-kl-1-3-od-26-kwietnia-2021-r-262391.jpg [miniatura]   nauka-hybrydowa-kl-1-3-od-26-kwietnia-2021-r-262390.jpg [miniatura]

Więcej wiadomości: Proszę klinąć obrazek

Szanowni Państwo,

Rodzice/ Prawni Opiekunowie Uczniów kl. 1-3, kl. 4-8

Dzieci oddziału przedszkolnego

Szkoły Podstawowej nr 58 im. Kazimierza Sołtysika w Gdańsku

Informuję, że w związku z wprowadzeniem w klasach I-III między innymi województwa pomorskiego nauki w trybie hybrydowym od dnia 26 kwietnia br. nastąpi zmiana organizacji pracy szkoły:

• ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY – praca stacjonarna bez zmian.

• KLASY I- III - NAUKA HYBRYDOWA, tj. nauka zdalna/stacjonarna naprzemiennie

W TERMINIE: 26 – 30.04.2021 r.

Oddziały klas A – tryb ZDALNY,

Oddziały klas B – tryb STACJONARNY.

• 3 MAJA - Dzień ustawowo wolny

W przypadku kontynuacji, czyli w terminie od 04 – 07.05.2021 r. nauczania "hybrydowego" analogicznie odwrotnie tj.:

Oddziały klas A – tryb STACJONARNY,

Oddziały klas B – tryb ZDALNY.

• w kolejnych tygodniach zgodnie z powyższym naprzemiennym układem.

NAUKA ZDALNA:

 zgodnie z regulacjami wewnętrznymi z wykorzystaniem aplikacji MS TEAMS.

NAUKA STACJONARNA:

 organizacja wejść i wyjść jak dotychczas;

 zajęcia w swoich salach zgodnie z planem;

 inne przedmioty takie jak: język angielski, religia, FitKlasa, innowacja WF(kl.3) realizowane będą zgodnie z planem w trybie stacjonarnym.

 dzieci zdeklarowane do żywienia kontynuują spożywanie obiadu.

INNE:

 do świetlicy uczęszczają dzieci realizujące naukę w trybie stacjonarnym;

 inne zajęcia pozalekcyjne /robotyka, judo, piłka nożna/ realizowane w godzinach popołudniowych odbywają się zgodnie z dotychczasowym planem dla wszystkich zdeklarowanych dzieci.

• KLASY IV-VIII KONTYNUACJA NAUKI ZDALNEJ - zgodnie z regulacjami wewnętrznymi z wykorzystaniem aplikacja MS TEAMS.

Zajęcia rewalidacyjne i inne specjalistyczne – zgodnie z indywidualnymi ustaleniami dokonanymi pomiędzy nauczycielem specjalistą a rodzicem/prawnym opiekunem dziecka. Forma zajęć zostanie dostosowana do indywidualnych potrzeb ucznia. Istnieje możliwość indywidualnej pracy z uczniem w szkole.

Wszyscy uczniowie posiadający orzeczenia oraz inne zalecenia PPP realizują zajęcia na terenie szkoły.

Proszę o śledzenie wiadomości na naszej stronie www: https://sp58.edu.gdansk.pl/pl

i/lub na FB szkoły https://www.facebook.com/sp58gda/

Łączę serdeczne pozdrowienia,