obchody-dnia-sw-patryka-339791.jpg [miniatura]
Obchody Dnia św. Patryka
W dniu 22 marca w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Św. Patryka.
Uczniowie klas 4-8 mogli wziąć udział w zabawia 'Pot of Gold' - podchodach z kodami QR, pod którymi ukryte zostało słownictwo związane ze świętem św. Patryka. Za poprawne rozwiązania uczniowie otrzymywali "złote" czekoladowe monety.
Uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w zawodach sportowych, podczas których rywalizowali w 4 konkurencjach. Musieli wykazać się kreatywnością oraz sprytem i zręcznością. Na wszystkich czekał popcorn, dyplomy oraz słodki poczęstunek - czekoladowe monety 🙂
„Leprechaun’s Cafe” wszyscy mogliśmy skosztować zielonych słodkości i ugasić pragnienie orzeźwiającą zieloną lemoniadą. A w międzyczasie nasi uczniowie malowali zielone koniczynki i korzystali z naszej zielonej fotobudki.
Dziękujemy za wspólną zabawę i gratulujemy wszystkim uczestnikom.