Honorowa odznaka  „Złoty Czepek” dla Pani Małgorzaty Perzyna – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 58 w Gdańsku

17.05.2019 r., w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego, Pani Małgorzata Perzyna – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 58 w Gdańsku została uhonorowana niezwykłym wyróżnieniem przez środowisko pielęgniarek i położnych. Za szczególne zasługi dla tej grupy zawodowej Pani Małgorzata Perzyna otrzymała Honorowy Złoty Czepek.

Honorowe Złote Czepki to wyróżnienia przyznawane osobom, które nie pracują w zawodach medycznych, ale w sposób szczególny wspierają środowisko medyczne. Złoty Czepek wręczono m.in. Panu Piotrowi Kowalczukowi – z-cy Prezydenta Miasta Gdańska ds. polityki społecznej.

Honorowym członkiem kapituły był Pan Bogdan Borusewicz – wicemarszałek Senatu.

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 58 w Gdańsku serdecznie gratuluje Pani Dyrektor Małgorzacie Perzyna tego wyjątkowego wyróżnienia.