SP58 - PACZKA WSPARCIA dla 30 RODZIN UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

Wychodząc na przeciw potrzebom rodzin wymagających wsparcia, zwłaszcza dzisiaj w obliczu utraconych miejsc pracy i braku poczucia bezpieczeństwa finansowego przygotowaliśmy wsparcie materialne - paczkę z produktami spożywczymi oraz słodyczami i owocami dla naszych słodziaków.

Pragnę serdecznie podziękować SPONSOROM, którzy bez chwili wahania usłyszawszy mój apel zgłosili swoją gotowość wsparcia. Wszyscy proszą o anonimowość. Nasze serca wypełnione są wdzięcznością, radością i szczęściem. Nadmienię, że dla 12 uczniów paczki zostały sfinansowane z tzw. środków na dożywianie zabezpieczonych w budżecie szkoły przez Wydział Rozwoju Spolecznego UM w Gdańsku. Kwota paczki = ilość dni - okres zawieszenia zajęć w przeliczeniu na dzienną stawkę żywieniową.

Podczas przekazywania paczek w dniu dzisiejszym, piątek 10.04.2020 r. słów wdzięczności i podziękowań od rodziców nie było końca. Wiem, że dobro zawsze wraca.

Bardzo serdecznie dziękuję moim współpracownikom, że tak chętnie przyłączyli się do realizacji mojego pomysłu. Dziękuję Wam Kochani. Wiem, że zawsze mogę na Was liczyć! WESOŁYCH ŚWIĄT!

Małgorzata Perzyna - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 58 im. Kazimierza Sołtysika w Gdańsku